free bootstrap templates

Hospicjum Pomorze Dzieciom otrzymało czek.

W poniedziałek, 19 marca, Hanna Hass, Prezes Zarządu Fundacji im. Magdaleny przekazała czek na 5 tys. zł Ewie Liegman, Prezes Zarządu Hospicjum Pomorze Dzieciom. Uroczysty moment zakończył świąteczną akcję charytatywną Korporacji Budowlanej DORACO. W okresie zimowym wszyscy, którzy odwiedzili iluminacje przy ulicy Opackiej i opublikowali zdjęcie z hashtagiem #ogrodydoraco wsparli świąteczną akcję charytatywną Korporacji Budowlanej DORACO. Zebrane fundusze trafiły do Fundacji im. Magdaleny, która oferuje pomoc potrzebującym oraz wspiera inicjatywy społeczne i organizacje pożytku publicznego. Fundacja przekazała czek Hospicjum Pomorze Dzieciom, które zapewnia podopiecznym opiekę w domu, wśród najbliższych, a także wspiera rodzinę pacjenta w okresie żałoby.